Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9 20TL’lik Özel Tasarım Desen Baskılı Defter Hediye

20TL’lik Özel Tasarım Desen Baskılı Defter Hediye

Yazar Mehmet Yazar 10/10/2016 0 Yorumlar

 

 

 

Cocovers’dan yepyeni bir kampanya.  Ekim ayı boyunca cocovers.com’dan yapacağınız toplam tutarı 75 TL ve üzeri (3 adet telefon kapağı) alışverişlerinizde 1 adet 9X13 cm özel resim baskılı defter hediye.

 

iPhone serisi telefonlar için perakende ve toptan kapak satışları gerçekleştiren cocovers.com, ekim ayı boyunca web sitesinden gerçekleşecek olan 75TL ve üzeri alışverişler için 9x14 cm özel resim baskılı defter hediye ediyor. Özel resim baskılı defter, sitede iphone 7 serisinde kullanılan “hayallerini yakala” deseninin basılı olduğu özel defterlerden oluşuyor. Siparişinizle birlikte kargolanarak size ulaştırılıyor. Özel tasarım baskılı defter, özel cilt bezi kapaklı, birinci hamur çizgili yapraklara sahip. İster işinizde, ister eğitiminizde kullanabileceğiniz ya da sevdiğiniz bir kişiye hediye olarak verebileceğiniz bu defterin perakende satış fiyatı 20 TL.

 

Cocovers.com’un kardeş sitesi www.bumudurbudur.com’da satılmakta olan defterlerle ilgili ayrıntılı bilgi edinmek, özellikleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için, bumudurbudur.com sitesindeki kişiye özel defter kategorisinde ürünü inceleyebilirsiniz.

 

Bu kampanyadan faydalanabilmek için tek yapmanız gereken, cocovers.com sitesinden toplam 75 TL (3 kapak) ve üzeri alışveriş yapmak. 75TL’lik bir alışveriş yaptığınız taktirde, 20 TL’lik 9x13 cm ebatlarında özel resim baskılı defter hediye olarak siparişinizle birlikte gönderilmektedir. Bu kampanya ekim sonuna kadar geçerlidir.   

Bir Yorum Yaz