Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9 iphone 7 Kılıfı

iphone 7 Kılıfı

Yazar Mehmet Yazar 25/09/2016 0 Yorumlar

 

 

İphone kullanıcılarının özlemle bekledikleri iphone 7 sonunda Amerika’da tanıtıldı ve satışa sunuldu. Büyük ilgiyle karşılanan yeni cihaz, pek çok kullanıcıyla hemen buluştu bile. Gitgide Pazar payı kaybediyor olmasına rağmen, 2016’nın son çeyreğinde dünya genelinde 40 milyon adedin üzerinde cihaz satmayı başaran Apple’ın iphone 7 ve iphone 7 Plus lansmanıyla satışlarını arttırması ve Pazar payını yeniden arttırması bekleniyor. Arttırılan işlemci hızı, son derece çekici renkleriyle sunulan yeni gövde yapısı, kapasitesi arttırılan kamerası ve daha pek çok üstün özellikleri ile iphone 7, ülkemizde satışa başladığnda da büyük ilgi görmesi tahmin ediliyor.

 

Sadece iphone modelleri için kılıf ve iphone 7 için kırılmaz camlar üretip satışını gerçekleştiren cocovers.com, yeni iphone 7 kılıfı modellerinin satışına başladı. Cocovers.com, aynı zamanda iphone 7 plus kılıfı satışlarına da başladı. Birbirinden farklı desen ve resimlerin basılı olduğu cocovers.com kapakları, 4 tarafı silikon şeffaf malzeme ve arka yüzeyi sert şeffaf malzemeden oluşuyor. Özel kutusunda gönderilen cocovers kılıflar, stoktan aynı gün kargoya veriliyor (hafta içi günlerde).

 

Yeni bir iphone 7 ya da iphone 7 Plus satın almayı düşünüyorsanız, farklı kılıf çeşitleri için cocovers.com’a mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

      

Etiketler: iphone 7 kilifi

Bir Yorum Yaz