Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9 iPhone 7 Kılıfları

iPhone 7 Kılıfları

Yazar Mehmet Yazar 24/09/2016 0 Yorumlar

 

 

iPhone 7, yeni özellikleri ve şıklığıyla, Apple hayranlarının hemen ilgisini çekti bile. Geçen haftalarda lanse edilen iphone 7, önce Amerika’da satışa başladı. Ülkemizde de kullanıcılarıyla buluşan cihaz, Apple hayranları tarafından ilgiyle  karşlandı. Genel olarak satış ve Pazar payı kaybı yaşamasına rağmen, 2016 yılının üçüncü çeyreğinde dünya genelinde 40 milyon adedin üzerinde cihaz satmayı başaran Apple’ın, yeni cihazları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus lansmanılarıyla satışlarını arttırması bekleniyor.

 

iPhone 7 lansmanının hemen ardından, rengarenk ve birbirinden farklı iphone 7 kılıfları cocovers.com’da satışa sunuldu. 4 yanı silikon kaplı ve arkası şeffaf sert plastikten oluşan kapaklar  telefonunuzu darbe ve çizilmelere karşı hem çok iyi koruyor hem de birbirinden farklı desenleriyle telefonunuza benzersiz bir hava katıyor. Cocovers, aynı zamanda iphone 7 Plus kılıflarının satışlarını da gerçekleştiriyor. iPhone 7 Plus için de iphone 7 modelleri için satılmakta olan desenli kılıflar aynı şekilde satılıyor. Birbirinden farklı iphone 7 kılıfları ve iphone 7 Plus kılıfları için cocovers.com’u mutlaka ziyaret edin.

Bir Yorum Yaz