Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9 Cocovers.com Çekmeköy Satış Noktası Mobil Aksesuar

Cocovers.com Çekmeköy Satış Noktası Mobil Aksesuar

Yazar Mehmet Yazar 29/07/2016 0 Yorumlar

 

 

 

Cocovers özel tasarım telefon kapakları, birbirinden farklı tasarımlarıyla internet üzerinde www.cocovers.com sitesinden satılıyor. Cocovers özel tasarım kapaklarla, satış noktalarında da artık daha fazla karşılaşacaksınız. Henüz pazara sunulalı çok kısa bir süre olmasına rağmen ürünler ilk sıcak satış noktasına girdi bile. Tasarım ve üretimi Çekmeköy’de yapılmakta olan özel tasarım kapakların ilk satış noktası da Çekmeköy’de Mobil Aksesuar Firması oldu. İphone 5, iphone 5S, iphone 6, iphone 6s, iphone 6 Plus ve iphone 6S Plus modelleri için üretilen özel tasarım desenli telefon kapakları, artık Mobil Aksesuar ziyaretçilerileriyle de buluşuyor. Çok kısa süre içinde İzmir’de de olmayı hedefleyen Cocovers, diğer iller için de satış noktalarıyla temas halinde.

 

Mobil Aksesuar; Çekmeköy Mehmet Akif Mh. Uhud Sk. No:4/A adresinde faaliyet gösteriyor. Toptan ve perakende aksesuar satışı konusunda faaliyet gösteren firma, en popüler telefon modelleri için kılıf, kulaklık, şarj aleti, data kablosu, kırılmaz cam gibi aksesuar çeşitlerinin satışını gerçekleştiriyor. Firma aynı zamanda özel teknik servislik hizmeti de veriyor. Satış noktasında faaliyet gösteren firma, internet üzerinde Kılıfçı Baba alan adıyla da satışlarını gerçekleştiriyor.

 

Cocovers.com’da satılmakta olan tüm özel tasarım desenleri görmek için iphone 6S özel tasarım kapaklar bölümüne tıklayaran bakabilirsiniz.

 

 

 

Bir Yorum Yaz