Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9 yeni yıl temalı telefon kapakları

yeni yıl temalı telefon kapakları

Yazar Mehmet Yazar 28/12/2016 0 Yorumlar

Cocovers Yeni Yıl Desenli iPhone KapaklarıCocovers Yeni Yıl Desenli iPhone Kapakları

 

Malum yeni yıl yaklaşıyor. Sadece bir kaç gün içinde 2017’ye merhaba diyeceğiz. Yılbaşında sevdiklerinize hediye almaktan hoşlanıyorsanız, cocovers.com’da üstelik yılbaşı temalı birbirinden farklı desenlerde telefon kapakları sizleri bekliyor. Yeni bir yılı karşılarken, sevdiklerinize hem anlamlı hem hoş ve kullanışlı, üstelik ekonomik bir hediye arıyorsanız mutlaka cocovers.com’a mutlaka bakmanızı tavsiye ederiz.

Cocovers.com’da iphone telefon modelleri için özel desenli kapakların satışı yapılıyor. 4 tarafı yumuşak, arkası sert ve şeffaf olan bu kapakların arka yüzeyine baskı yapılıyor. Cocovers.com sitesinde başka hiç bir yerde bulamayacağınız, farklı desenleri bulabilir ve budesenlerle hazırlanmış kapakları hemen sipariş verebilirsiniz. Yılbaşı, noel baba, yeni yıl geyiği motifli yılbaşı serisi telefon kapakları da cocovers.com’da hemen sipariş edebileceğiniz kapaklar arasında.

Cocovers.com yılbaşı desenli telefon kapaklarının baskıları firma bünyesinde yapılıyor ve baskılarda sağlığa ya da çevreye zararlı hiç bir madde kullanılmıyor. Rahatlıkla kullanabileceğiniz kapaklar telefonunuzu şıklaştırırken, hem çok farklı hale getiriyor hem de çok iyi koruyor.

 

 

Bir Yorum Yaz