Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9Notice: Undefined variable: expire in /home/cocovers/public_html/system/library/template.php on line 9 Cocovers Telefon Kapakları

Cocovers Telefon Kapakları

Yazar Mehmet Yazar 21/06/2016 0 Yorumlar

 

 

 

iPhone 5 ve iPhone 6 serisi telefonlar için, özel tasarım desenleriyle yepyeni bir marka var artık. Cocovers. Bu özel tasarım telefon kapakları, şimdilik sadece internetten, www.cocovers.com sitesi üzerinden satılıyor. Telefonunuzu dört bir tarafından saran silikon kenarları, akrilik şeffaf sert arka yüzeyi ile bu kapaklar telefonunuz için çok iyi bir koruma sağlıyor. Kapaklar, telefonunuzun şarj ve kulaklık girişleri, açma kapama ve ses butonları, kamera ve hoparlörleriyle tam uyumlu.

 

Kapak tamamen şeffaf ve telefonunuzun severek aldığınız renklerini gösteren özelliğe sahip. Kapaklarda kullanılan tasarımlar, en çok aranan ve popüler desenlerden oluşuyor ve düzenli olarak yeni desenler ekleniyor. Cocovers.com, zaman içinde kullanıcılarından gelen taleplere göre özel tasarımlar yapmayı da planlıyor.

 

Cocovers.com kapaklar üzerine yapılan baskılar, Japon Mimaki UV dijital baskı makinası kullanılarak özenle hazırlanıyor. Japon Mimaki baskıları, insan sağlığına zararlı ve yasaklanan hiç bir madde barındırmıyor.

 

Cocovers.com markası, kişiye özel telefon kapakları konusunda yaklaşık 3 yıldır faaliyet gösteren sanakapakolsun.com ve kişiye özel hediyelik eşyalar konusunda yaklaşık 1 yıldır faaliyet gösteren bumudurbudur.com markalarının kurucusu, Kar Yapım Ltd. Şti. tarafından pazara sunuluyor.

Bir Yorum Yaz